Najlepsze źródło wiedzy o fotografii dla pasjonatów i profesjonalistów – poradniki, inspiracje, testy sprzętu i blogi fotografów.

ZAŁÓŻ BLOGA

Design strony fotoblogia.pl

 • ~Anna
  19.07.2014, 16:49 | Zgłoś nadużycie

  Witam

  Dość często odwiedzam ten serwis, ale do pasji doprowadzają mnie, moim zdaniem całkowicie niepotrzebne, efekty graficzne na Waszej stronie.

  Mam na myśli:
  1. Rozwijanie menu po najechaniu kursorem myszy.
  2. Efekt zamglenia zdjęć po najechaniu kursorem myszy.
  3. Ładowanie obrazków z opóźnienie. Mam 20 megabitowe łącze internetowe i ciągle jak przewijam stronę w dół widzę jak ładują się zdjęcia.

  Moim zdaniem forma powinna być czysta, prosta i przejrzysta. Tak jak design Wikipedii Nokii, Adobe albo Apple. Takie popisy developerskie nie są do niczego potrzebne.

  Życzę sobie, że wpis się rozwinie z jeśli krytyka okaże się cenna i konstruktywna, to zostaną z niej wyciągnięte wnioski. Czekam na Wasze zdanie i mam nadzieje, że wpis przez moderatorów nie zostanie usunięty :)

  pozdrawiam

  Anna

 • MAXX
  MAXX
  19.07.2014, 23:42|Zgłoś nadużycie

  Problemem jest ilość skryptów zwłaszcza Disqus który potrafi zwiesić kompa na 30s.
  Reszta (może poza kolorowym misz maszem w tłach) jest dla mnie wzorowa (jestem informatykiem, zajmuję się projektowaniem interfejsów ). Może to być efektem bardzo dobrze zaprojektowanej strony i/albo moich wtyczek do FF eliminujących bezwzględnie wszystko co (mi) niepotrzebne :).

 • Krzysztof Basel

  Dzięki za uwagi. Każdy głos jest dla nas ważny, nawet jak się z nim nie zgadzamy :)

  -- 

  Fotograf, pasjonat Internetu, nowych technologii i muzyki świata.

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ