Najlepsze źródło wiedzy o fotografii dla pasjonatów i profesjonalistów – poradniki, inspiracje, testy sprzętu i blogi fotografów.

ZAŁÓŻ BLOGA

Mamy pracę dla fotografa-blogera!

• Krzysztof Basel
    11.03.2013, 13:38 | Zgłoś nadużycie

Poszukujemy współpracowników, którzy pomogą nam w dalszym intensywnym rozwoju Fotoblogii – największego bloga o fotografii w Polsce.

Zadania:

Przygotowywanie autorskich tekstów bazujących na bieżących wydarzeniach ze świata fotografii. Wyszukiwanie i selekcja najlepszych tematów, ich rzetelna analiza i ciekawe, autorskie przedstawienie w kontekście. Udział w branżowych wydarzeniach w Warszawie (konferencje prasowe, warsztaty, wystawy).

Czego wymagamy?

- doświadczenie w pisaniu tekstów, lekkie pióro
    - ogromna pasja do fotografii
    - bardzo dobra wiedza na temat sprzętu fotograficznego, technik fotografii, branży fotograficznej, ale też fotografii, jako sztuki.
    - rzetelność, punktualność, dokładność, szybkość, bardzo dobra organizacja czasu pracy
    - dobra znajomość języka angielskiego, która pozwoli na swobodne analizowanie obcojęzycznych tekstów
    - wysoka kreatywność, autorskie pomysły, ciekawe spojrzenie na świat
    - wiedza na temat oraz zaangażowanie w mediach społecznościowych – aktywne i znane profile na Facebooku, Twitterze czy Google+, własny blog/fotoblog/strona mile widziane

Co oferujemy?

- stałe miesięczne wynagrodzenie
    - możliwość udziału w ważnych wydarzeniach świata fotografii (premiery sprzętu, wystawy, konferencje prasowe, targi)
    - stałe miejsce pracy w redakcji w Warszawie
    - rozwój osobisty i pracę w jednym z największych i najszybciej rozwijającym się serwisie o fotografii w Polsce
    - możliwość promocji swojego bloga/fotoblogia czy fotografii na Fotoblogii

Zainteresowanych prosimy o przysyłanie swoich CV, listu motywacyjnego, linków do już opublikowanych tekstów oraz przykładowego tekstu na adres redakcja@fotoblogia.pl.

Jednocześnie zapraszamy do współpracy autorów, którzy chcieliby być gościnnymi autorami - publikować swoje własne, autorskie treści od czasu do czasu.

W razie pytań czy wątpliwości piszcie proszę w tym wątku :)

-- 

Redaktor naczelny Fotoblogia.pl, fotograf, pasjonat Internetu, nowych technologii i muzyki świata. Napisz do mnie: krzysztof.basel@fotoblogia.pl.

• koinoyokan
    koinoyokan
    11.03.2013, 14:48|Zgłoś nadużycie

a praca zdalna wchodzi w grę?

• Jakubkazmierczyk
  • Krzysztof Basel
    Krzysztof Basel
    11.03.2013, 16:05|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Poszukujemy osoby z Warszawy, ale mimo wszystko napisz :) Jesteśmy otwarci na różne rodzaje współpracy.

-- 

Redaktor naczelny Fotoblogia.pl, fotograf, pasjonat Internetu, nowych technologii i muzyki świata. Napisz do mnie: krzysztof.basel@fotoblogia.pl.

• ~x4rd
    11.03.2013, 21:09|Zgłoś nadużycie

Przydałby się Wam dobry newsmen ;)

• ~chlistowska atelier
    11.03.2013, 23:38|Zgłoś nadużycie

Trudno będzie o pracownika na etat, który jest dobry w tym co robi, czyli technik fotografii jak i ze smakiem artystycznym ;)
    Interesująco było by bywać na fotograficznych eventach - ale praca w zawodzie bardziej jara niż siedzenie za biurkiem ;) Autor gościnny - sounds nice!

More on:
    http://www.facebook.com/AtelierChlistowska http://wazoo.pl/#/showreel

• ~Pejs
    12.03.2013, 14:07|Zgłoś nadużycie

PEnsja?

• ~Zuzanna
    13.03.2013, 00:14|Zgłoś nadużycie

Brzmi nieźle ale wchodzi w grę tylko zdalne pisanie:)

• ~ddssss
    16.03.2013, 00:56|Zgłoś nadużycie

nie rozumiem czemu taka praca wymaga bycia na miejscu w warszawie,to tylko blog...

• Michaś
    Michaś
    16.03.2013, 22:26|Zgłoś nadużycie

Widać potrzebna jest osoba na miejscu i nie ma co dyskutować.
    Mnie bardziej interesuje, czy interesują Was osoby bez doświadczenia w pisaniu z "jakąś" wiedzą o fotografii?

-- 

Portfolio

• Krzysztof Basel

Interesują nas osoby z doświadczeniem, ale jesteśmy zawsze otwarci na nowe osoby z ciekawymi pomysłami. Jeśli takie macie - piszcie :)

-- 

• Krzysztof Basel

~ddssss
    nie rozumiem czemu taka praca wymaga bycia na miejscu w warszawie,to tylko blog...

Bo w Warszawie wiele się dzieje, ale my chcemy być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego :)

-- 

• EONOnly
    EONOnly
    06.04.2013, 15:46|Zgłoś nadużycie

Pisać teksty o fotografii podróżniczej dla dużego portalu - byłoby pięknie. Doświadczenie i umiejętności jeszcze za małe, ale może z czasem... :)

-- 

http://blurmyreality.com - mój fotoblog podróżniczy

• Tarakum
    Tarakum
    11.05.2013, 20:46|Zgłoś nadużycie

Propozycja baaaardzo fajna, niestety jedna przeprowadzkę zaliczyłem 2 miesiące temu, a na kolejną jeszcze nie mam ochoty.
    Jakieś doświadczenie w pisaniu tekstów (AMKomputery za czasów CDA) posiadam. Lecz żeby pisanie dla fotoblogi to raczej wyzwanie wyższej rangi. Wiedza o fotografii tez jest (jak sądzę:D).

-- 

FOTOGRAFIA + GRAFIKA:www.facebook.com/TarakumPhotography
    BLOG FOTOGRAFICZNY: www.tarakum.blogspot.com
    GRAFIKA + FOTOGRAFIA:www.tarakum.deviantart.com/

• ~z Bieszczad
    13.05.2013, 00:40|Zgłoś nadużycie

Minęło dwa miesiące i widzę że temat aktualny. Podpowiem wam dlaczego. Zejdźcie na ziemię bo wymagania macie jak dla profesjonalisty i jak zaoferujecie też taką pensje to pracownika znajdziecie w jak to nazwaliście: "w jednym z największych i najszybciej rozwijającym się serwisie o fotografii w Polsce".
    Marzenia dobra rzecz ale brak realizmu przysparza tylko kłopotów.

• Krzysztof Basel

Dzięki wszystkim. Dostaliśmy mnóstwo zgłoszeń. Mamy już wybraną osobę, która niebawem zacznie z nami współpracę :)

--